Gotowe CV inżyniera - po polsku i po angielsku


Dodano: 2013.02.03
Poniżej znajdziesz przykładowe CV inżyniera w języku polskim. Podane CV możesz skopiować do programu typu Word i zmodyfikować do swoich potrzeb. Artykuł zawiera link do CV w wersji angielskiej.

Wzór CV po angielsku


Dodano: 2013.02.03
Poniżej prezentujemy wzór CV w języku angielskim. Podany wzór możesz przekopiować do dowolnego edytora tekstu i dostosować do swoich potrzeb.

Jak napisać CV po angielsku - poradnik i wzór CV


Dodano: 2013.02.03
Życiorys zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej jest coraz częściej wymagany przez pracodawców w procesie rekrutacji. Dlatego też warto sumiennie przetłumaczyć swoje CV. Jak więc napisać dobre CV po angielsku? Warto pamiętać o kilku ważnych zasadach, które zebrano poniżej.

Praca dla inżyniera - jak jej szukać?


Dodano: 2012.06.17
W poprzednim artykule związanym z ogłoszeniami o pracę, wspomniałem że poszukiwanie zawodu w ogłoszeniach wcale nie jest łatwe. Zatem jak w praktyczny sposób poszukiwać pracy?

Kung - fu w pracy


Dodano: 2012.04.07

Życiorys, CV - 7 praktycznych rad


Dodano: 2012.03.14
Krótko, zwięźle i na temat - czyli przepis na CV w 7 punktach.

List motywacyjny


Dodano: 2011.12.12
List motywacyjny uznawany jest zwykle za nieco drugorzędny dokument w stosunku do CV. Jest to do pewnego stopnia uzasadnione - to w końcu CV zawiera kluczowe informacje. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać o tym, że rynek pracy jest bardzo konkurencyjny i o każdą posadę ubiega się zwykle wielu kandydatów.

Jak wyeksponować sukcesy i umiejętności w CV?


Dodano: 2011.12.11
Dwa modele CV - wybierz model dla siebie!
wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA