PRACA DLA KONSTRUKTORA

opublikował: Jobinn, 2015-04-08

Firma Job Innovation Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia, legitymującą się licencją nr 10332 świadczącą usługi rekrutacji oraz pracy tymczasowej na rzecz klientów indywidualnych i firm. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref: PL-KTR-2015

Opis stanowiska pracy:

- projektowanie nowych i rozwój istniejących wyrobów ( przenośniki, prowadnice )

- opracowywanie warunków technicznych dla produktów

- sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów,

- nadzór nad wykonaniem prototypów

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe na kierunku budowa maszyn lub mechatronika

- doświadczenie co najmniej 5 lat w obszarze budowy maszyn, profili aluminiowych

- znajomość programu Autodesk Inventor, SOLIDWORKS

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- znajomość języka angielskiego i/lub czeskiego

- dokładność, rzetelność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- konkurencyjne warunki wynagrodzenia

- niezbędne narzędzia pracy

Oferty zawierające CV z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: job@job-innovation.com.pl

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, Poz. 883 ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zarejestruj się albo zaloguj aby dodać komentarz

Brak komentarzy.

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA