XXI Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej będzie ponad 100 firm z różnych branż


W dniach 28-29 marca br. Politechnikę Poznańską odwiedzą przedstawiciele ponad 100 firm. Przez dwa dni studenci i absolwenci poznańskiej uczelni technicznej będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat: staży, praktyk czy przyszłej pracy. Otrzymają informację dotyczącą wymaganych kwalifikacji czy umiejętności jakie powinni posiadać na swoim wymarzonym stanowisku pracy.

 

Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej odbywają się co roku od 1996 r. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród wystawców i przedstawicieli firm, ale także wśród studentów i absolwentów. Pomagają w znalezieniu najlepszej oferty stażowej, umożliwiając w ten sposób podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

 

W tym roku podczas XXI Targów Pracy na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej gościć będzie ponad 100 firm z różnych branż min. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Dla zapoznania się z pełną ofertą Wystawców zapraszamy w oba dni Targów, gdyż Organizatorzy postarali się by firmy nie powtarzały się. Każdy student na pewno znajdzie coś dla siebie, a będzie miał w czym wybierać: Fibaro, Velux, Sapa, Roche, Sollers Colsulting, to tylko nieliczni. Dodatkowo w tym roku organizatorzy specjalnie dla zainteresowanych przygotowali punkty tzw. CV points, czyli miejsca w których można wraz z wykwalifikowanym personelem sprawdzić swoje CV i dowiedzieć się jak wyeksponować w nim swoje atuty. Targi to także okazja do zdobycia nowych kontaktów, które mogą być przydatne podczas poszukiwania obowiązkowych dla każdego studenta praktyk. Oczywiście wstęp na Targi w oba dni jest bezpłatny, a na uczestników poza pełną gamą wystawców czekać będą także konkursy.

Zdecydowanie jest to wydarzenie, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Wymarzone staże czekają właśnie         na Was, a już pod koniec marca będziecie mieli bezpośrednią okazję zaprezentowania swojej osoby być może przed przyszłym pracodawcą. Organizatorem Targów jest Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskie. Do zobaczenia 28 i 29 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Wszystkie dodatkowe informację znaleźć można na funpag’u wydarzenia: https://www.facebook.com/Targi-Pracy-Politechniki-Pozna%C5%84skiej-187010688448311/?fref=ts oraz na stronie internetowej: http://targipracy.put.poznan.pl/

 

XXI Targi Pracy

Politechniki Poznańskiej

Centrum Wykładowe PP

28-29.03.2017

godz. 9.00-15.00

 

 


Zarejestruj się albo zaloguj aby dodać komentarz


Brak komentarzy.
« Targi Pracy Career EXPO 2017 Co łączy poszukiwanie pracy i stand-up?Startuje ogólnopolski konkurs IT dla studentów - Ruszyły zapisy do 10. edycji ABB IT Challenge »

 

Podziel się ze znajomymi tym artykułem - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA