24. Inżynierskie Targi Pracy na PW


24. Inżynierskie Targi Pracy

14 – 15 marca 2017 r.

9:00 – 16:00

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

 

 

Największe studenckie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej!

 

Wiadomość dla tych, którzy wierzą w wizualizację. Twój świat nie zmieni się wekskluzywny kurort, gdy tylko tego zapragniesz. Prawdziwym sekretem sukcesu jest ciężka praca!

 

To już 24 edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. W dniach  14 -15 marca 2017 r. Aula Główna Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami prawie 100 firm. Podczas tych dwóch dni, studenci będą mieli okazję by porozmawiać z przedstawicielami firm, szukających absolwentów uczelni technicznych. Dla wielu Inżynierskie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja by zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery zawodowej.  Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST, które od ponad 20 lat daje niepowtarzalną możliwość poznania ofert praktyk, pracy w międzynarodowych jak i w lokalnych firmach branży technicznej oraz rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej.

 

Targi Pracy to także liczne warsztaty, które już od wielu lat pozwalają studentom nabyć nowych umiejętności praktycznych, a także poznać lepiej przyszłego pracodawcę. Wyselekcjonowana tematyka skupiająca się przede wszystkim na wiedzy technicznej i umiejętnościach twardych daje niepowtarzalną możliwość podniesienia kwalifikacji studentów. Tegoroczna edycja to 16 warsztatów, dzięki którym studenci mogą wzbogacić swoją wiedzę z zakresu innowacji technologicznych oraz poznać bliżej rynek pracy w oparciu o wiedzę ekspercką. Podczas trwania Inżynierskich Targów Pracy będzie istniała możliwość skonsultowania swojego CV, zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz uzyskania informacji z zakresu doradca zawodowego.

Weź karierę w swoje ręce! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Przygotuj swoje CV i przyjdź 14 lub 15 marca do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

 

Chcesz wziąć udział w jednym z 15 bezpłatnych warsztatów? Zapisz się już dziś: www.evenea.pl/organizator/stowarzyszenie-studentow-best-271862

Więcej informacji uzyskasz na stronie: www.targipracy.org.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/600622340132179

 

Serdecznie zapraszamy,

Stowarzyszenie Studentów BEST


Zarejestruj się albo zaloguj aby dodać komentarz


Brak komentarzy.
« Weź udział w konkursie 3Mind, wygraj staż w dziale badawczo-rozwojowym i dołącz do 3M!Targi pracy Career EXPO w Hali Stulecia »

 

Podziel się ze znajomymi tym artykułem - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

Mechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanisławów Pierwszy, mazowieckie

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA