VII Targi SyMas i Maintenance pod znakiem zmian i nowości


Tej jesieni w Krakowie odbędzie się VII już edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz VI edycja towarzyszących im Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Tegoroczne targi będą wyjątkowe, między innymi ze względu na konsolidację firmy easyFairs Poland Sp. z o.o. z firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o. – największym na południu kraju i czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów. „Fuzja stanowi logiczną i naturalną konsekwencję współpracy obydwu spółek” – wyjaśnia Ewa Woch - wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., organizatora wydarzenia. „Jesteśmy przekonani, że zmiany zaowocują wzmocnieniem firmy jako lidera w branży targowej i dostarczą naszym klientom jeszcze większego zadowolenia z udziału w organizowanych przez nas imprezach”.

Targi SyMas i Maintenance to jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Polsce, mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych.  Po raz pierwszy w ramach targów SyMas odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą usług transportu drogowego, morskiego, kolejowego, spedycji gałęziowej i intermodalnej.

Jedną ze stref prezentowanych na targach będzie strefa Atex, gdzie wystawcy zaprezentują urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu i przyczyniające się do wzrostu bezpieczeństwa procesów produkcyjnych. W strefie Atex zaprezentowane zostaną: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.

Swoją ofertę zaprezentują zarówno polskie firmy, jak i zagraniczni liderzy rynku. „Targi SyMas są coraz bardziej rozpoznawalne za granicą. Zeszłoroczna edycja wydarzenia była rekordowa – odnotowaliśmy 50% wzrost liczby wystawców, wśród których oprócz polskich, znaleźli się najlepsi specjaliści z Niemiec, Francji, USA, Szwecji, Danii, Belgii, Holandii i Czech. Targi odwiedzają też coraz częściej goście z zagranicy, przede wszystkim z Czech, Słowacji oraz Niemiec”. – podkreśla Kierownik Zespołu Organizacji Targów – Katarzyna Banach.

Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia potwierdzają też opinie uczestników imprezy:

„Od samego początku byłem obecny na wszystkich edycjach targów SyMas i MAINTENANCE w Krakowie. Targi SyMas stały się dla nas najważniejszym wydarzeniem targowym w Polsce i na stałe zagościły w kalendarzu imprez targowych, w których nasza firma bierze udział. Polecamy targi SyMas zarówno firmom, które szukają ciekawego miejsca do zaprezentowania swojej oferty jak i wszystkim, którzy chcą nawiązać kontakty z potencjalnymi dostawcami urządzeń i rozwiązań” – podkreśla Grzegorz Stępień z Centrum Technologii Materiałów Sypkich Stępień, Redliński sp. j.

Z targami SyMas i Maintenance nierozerwalnie łączy się też strefa prezentacji będąca doskonałym uzupełnieniem oferty wystawców. Tym razem również nie zabraknie ciekawych wykładów, branżowych dyskusji i wymiany doświadczeń. Udział w seminariach jest bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich gości targów.

W ramach nadchodzącej edycji targów Maintenance zapraszamy na IV edycję Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu, podczas której eksperci z wieloletnim doświadczeniem poprowadzą wykłady i case studies związane z nowoczesną metodologią utrzymania ruchu, sprawdzonymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawę efektywności zakładu produkcyjnego oraz optymalizację produkcji.

Patron targów SyMas – wydawca magazynu Powder&Bulk po raz kolejny zgromadzi słuchaczy podczas Konferencji Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich, która uznawana jest przez gości za doskonałe uzupełnienie Targów.

Więcej informacji o targach na stronie: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl

 

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków
www.targi.krakow.pl
www.expo.krakow.pl

Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Zespołu Organizacji Targów 
tel.: +48 12 651 95 24       
tel. kom.: +48 510 134 218  
banach@targi.krakow.pl                                                                                                                                                                        


Karol Miernikiewicz – Specjalista ds. Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 31
tel. kom. +48 507 044 183
miernikiewicz@targi.krakow.pl


Zarejestruj się albo zaloguj aby dodać komentarz


Brak komentarzy.
« Zapraszamy do udziału w konkursie IT - do wygrania płatny wakacyjny staż w Infosys BPO!Targi Pracy i Kariery w Bydgoszczy »

 

Podziel się ze znajomymi tym artykułem - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

 

wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA